ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Jaký je rozdíl mezi permanentním make-upem a mikropigmentací? Žádný, jedná se o jednu a tu samou techniku.

Bolí aplikace permanentního make-upu? Ne. Místo je nejdříve potřeno znecitlivujícím krémem a teprve po té se začne s vlastní aplikací pigmentu. Po cca 2 minutách (které můžete vnímat jako nepříjemné) je místo ošetřeno vysoce účinným anestetickým gelem, takže další část procesu je zcela bezbolestná.

Viděla jsem několik nepodařených permanentnů a bojím se, aby se mi nestalo totéž. Jak tomu předejít? Pečlivým výběrem místa, kde si permanentní make-up necháte aplikovat. Krásný permanentní make-up je v podstatě malé umělecké dílo.

Jak dlouho permanentní make-up vydrží? Na tuto otázku nelze jednoznačně odpovědět, protože vše závisí na mnoha faktorech (typ Vaší pokožky a rychlost její regenerace, Váš životní styl..). Z minulých let ještě občas přežívá domněnka, že permanentní make-up by měl vydržet 7 let. Není to však pravda, životnost kvalitního permanentního make-upu je zpravidla 1 -3 roky a trvanlivost nápadně delší většinou svědčí o nesprávném provedení (aplikace je provedena příliš hluboko nebo jsou dokonce použity tetovací barvy).

Trpím na opary, ale ráda bych měla permanentní make-up rtů. Jde to? Jde, ale je potřeba, abyste byla předem zaléčená. Až se budete objednávat, nezapomeňte mne na riziko oparu upozornit.

Je možné nějak odstranit permanentní make-up, se kterým nejsem spokojená? Ano, je to možné a to hned několika způsoby. Zvolit tu nejlepší cestu pro Vás bude možné po osobní konzultaci ( Váš stávající permanent potřebuji vidět).

Mohu se s permanentním make-upem slunit? Po aplikaci permanentního make-upu si obličej měsíc neopalujte (a to platí i pro návštěvu solária). Aplikaci si naplánujte tak, abyste na dovolenou k moři jela nejdříve za měsíc po aplikaci.

Nebude moje obočí (oči, rty) moc výrazné? Vše záleží na Vašem přání, permanentní make-up může velmi výrazný nebo velmi jemný

.